MASTERSTUDIES.PL

Studia magisterskie Finanse w Grecja. Szukaj studiów magisterskich w Grecja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Grecja, oficjalnie Republika Grecka lub Hellas jak nazywa się od czasów starożytnych, to kraj w południowo-wschodniej Europie. Według spisu ludności z roku 2011, ludność Grecja 's wynosi około 11 mln.

Studia magisterskie Finanse w Grecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Grecja.

1 Wyniki z Finanse, Grecja Filter

Magister Międzynarodowego rachunkowości, audytu i zarządzania finansami

International Hellenic University (IHU)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Grecja Saloniki + 1 więcej

International University Greckiej Grecji pierwszą uczelnią państwową, których programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. To już przyciąga silną międzynarodową wykładowców akademickich