close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Finanse w Orlean 2021/2022

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania. Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestyc… Czytaj więcej

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Orléans położony jest w centrum regionu, Francja. Jest siedzibą departamentu Loiret. Miasto ma ponad 100.000 mieszkańców. Jest domem dla Uniwersytetu w Orleanie znajdujących się w obszarze La Source w południowej części miasta.

Studia magisterskie Finanse w Orlean. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Orlean.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu we Francji
Wybierz kierunki studiów
$menu_up $menu_down
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Orleans - Master of International Economics
Orlean, Francja

Mistrz proponuje pełne szkolenie w zakresie zagadnień z zakresu ekonomii międzynarodowej (handel międzynarodowy, migracja i przepływy kapitałowe, ekonomia rozwoju), z konkretn ... +

Mistrz proponuje pełne szkolenie w zakresie zagadnień z zakresu ekonomii międzynarodowej (handel międzynarodowy, migracja i przepływy kapitałowe, ekonomia rozwoju), z konkretną formacją z zakresu ekonometrii do zastosowania w zagadnieniach ekonomii międzynarodowej. -
Magisterskie
Studia dzienne
Francuski, Język angielski
Ośrodek kształcenia