Studia magisterskie na kierunku Finanse w Gniew 2020

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.   Studenci finansów dowiedzieć się o wszystkich aspektach zarządzania pieniędzmi. Pole zawiera inwestycji biznesowych i bankowość, zarządzanie osobiste… Czytaj więcej

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

Studenci finansów dowiedzieć się o wszystkich aspektach zarządzania pieniędzmi. Pole zawiera inwestycji biznesowych i bankowość, zarządzanie osobiste pieniądze i rachunkowość. Studenci mogą zachować ich kształcenia ogólnego, lub może wybrać specjalizację wcześnie w takich dziedzinach jak osobistego planowania finansowego i księgowości.

Francja, oficjalnie Republika Francuska jest unitarnym semi-republiką prezydencką się głównie w Europie Zachodniej, z kilku regionów zamorskich i terytoriów.

Miasto Angers jest historyczną stolicą Anjou, Francja. Jest domem dla ponad 100.000 mieszkańców. Miasto ma 2 uniwersytety czyli University of the West - UCO i University of Angers.

Studia magisterskie Finanse w Gniew. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Gniew.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
ESAIP Graduate School of Engineering
Angers, Francja

Inżynier Szkolenia ESAIP zapobieganie ryzyku, środowisko został zaprojektowany, aby ...

Inżynier Szkolenia ESAIP zapobieganie ryzyku, środowisko został zaprojektowany, aby ... -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Język angielski, Francuski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 
ESAIP Graduate School of Engineering
Angers, Francja

Program esaip Engineer w zarządzaniu ryzykiem

Program esaip Engineer w zarządzaniu ryzykiem -
Studia menedżerskie
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia