MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Finanse w Czechy. Szukaj studiów magisterskich w Czechy tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Dziedzinie finansów koncentruje się na zarządzaniu pieniędzmi na wszystkich poziomach. Finanse studenci często badać szeroki zakres tematów z zakresu bankowości inwestycyjnej na osobistym planowania finansowego. Mogą skupić się na podpolu jak rachunkowości lub finansów przedsiębiorstw od razu, lub poczekać do specjalizacji z dyplomem absolwenta.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

Studia magisterskie Finanse w Czechy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Czechy.

3 Wyniki z Finanse, Czechy Filter

Magister strategii korporacyjnej i finansów w Europie (CSF)

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Strategii Korporacyjnej i Finansów w Europie (CSF) jest programem dwukrotnie wyższe dwuletnią anglojęzycznej magisterska (DDP) przy Uniwersytecie w Strasburgu aimimg dostarczenie studentom szerokiej wiedzy i zrozumienia teorii ekonomii z naciskiem na finansowy i ekonomia międzynarodowa odpowiadające obecnym state-of-the-art.

Magister w ekonomii i finansów (MEF)

Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Czechy Praga

Magister Ekonomii i Finansów (MEF) jest program studiów dwuletnią anglojęzycznej magisterska, która ma na celu zapewnienie studentom gruntownych zarówno w ekonomii teoretycznej i stosowanej. Program ma na celu przedstawienie studentom gruntownych zarówno w ekonomii teoretycznej i stosowanej.

Magister w finansach

VSB - Technical University of Ostrava
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Czechy Ostrawa

Badanie Celem magistra w dziedzinie finansów jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów w stanie rozwiązać zadania analityczne i praca na stanowiskach kierowniczych związanych z średniej i wyższej kadry zarządzającej w firmach i instytucjach.