MASTERSTUDIES

Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Finanse w Bułgaria

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Ministerstwo edukacji często nadzoruje edukację w Bułgarii. Studenci, którzy realizują studia wyższe na uniwersytecie często się pewien procent patronatem rządu, aby mogły z powodzeniem ukończyć studia.

Zaoczne studia magisterskie w Bułgaria. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Finanse w Bułgaria.

2 Wyniki z Finanse, Bułgaria Filter

Magister ekonomii biznesu, przedsiębiorczości i innowacji

VUZF University
Bułgaria, Sofia
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne
Online

Program edukacji w zakresie ekonomii biznesu, przedsiębiorczości i innowacji na VUZF University charakteryzuje się koncentracją innowacyjnych dyscyplin specjalistycznych, któr ...

Czytaj więcej

Magister zarządzania i marketingu.

VUZF University
Bułgaria, Sofia
Studia menedżerskie
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Język angielski
Stacjonarne
Online

Edukacja w programie "Zarządzanie finansami i marketing" to połączenie dyscyplin, odpowiednich dla tych, którzy chcą mieć szersze spojrzenie na zależność i siłę relacji między ...

Czytaj więcej