MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Finanse w Bangladesz. Szukaj studiów magisterskich w Bangladesz tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Finance jest dana z zarządzaniem pieniędzmi dyscypliny i zawiera osobiste, firmowe, i finansów publicznych. Choć zwykle związane z aktywami i zarządzania długiem w zakresie bankowości inwestycyjnej, finansów obejmuje również inne specjalizacje, takie jak rachunkowości i planowania emerytalnego.

Studia w Bangladeszu oferuje liczne perspektywy dla studentów. System edukacji w tym kraju jest bardzo dotowane. Uniwersytety, uczelnie i szkoły w Bangladeszu oferuje żywe, twórcze i trudne środowisko, które daje możliwość studentów do rozwijania ich potencjału.

Studia magisterskie Finanse w Bangladesz. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Bangladesz.

1 Wyniki z Finanse, Bangladesz Filter

Mistrz zarządzania bankiem

BRAC University
Studia menedżerskie 01 September 2020 Łączone online i stacjonarne Zaoczne Język angielski Łączone online i stacjonarne Stacjonarne Online

Master of Management (MBM Banku) programu Brac Business School jest interaktywnym programem umiejętności oparte na niepełnym wymiarze czasu wymagając 60 punktów (20 kursów) ma ...

Czytaj więcej