MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Finanse w Azerbejdżan. Szukaj studiów magisterskich w Azerbejdżan tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Finanse to nauka o zarządzaniu pieniędzmi i obejmuje wszystko, od zarządzania oszczędności osobistych księgowości bankowości inwestycyjnej. Student finansów mogą wybrać specjalizację w podpolu jak planowanie inwestycji emerytalnych lub handlowych, lub może zachować swoje wykształcenie ogólne z badania wszystkich dziedzinach finansów.

Przez kilka lat Azerbejdżan poprawił swój system szkolnictwa wyższego poprzez poprawę poziomu edukacji w kilku uniwersytetach do norm międzynarodowych. Istnieje również poprawić relacje studentów, w którym niektóre kursy są oferowane w międzynarodowych języków takich jak angielski, chiński i hiszpański.

Studia magisterskie Finanse w Azerbejdżan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Finanse w Azerbejdżan.

1 Wyniki z Finanse, Azerbejdżan Filter

Mistrzem w międzynarodowych stosunkach kredytowych finansowych i walutowych

Nakhchivan State University
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

stosunki walutowe-finansowe zostały związane z rozwojem produktów i usług w handlu zagranicznym krajów, wymian naukowych i technologicznych, turystyki, publicznych i prywatnyc ...

Czytaj więcej