MASTERSTUDIES

Znajdź najlepszą Finanse w biznesie tutaj!

Zarabianie magistra jest dość osiągnięcie, że się różnimy od innych specjalistów. Ten poziom stopniu zapewnia zaawansowane szkolenia, co daje wiedzę i poziom zaangażowania, które z pewnością pomogą Ci uzyskać pracę w danej dziedzinie.

Co to jest Master in Business Finance? Studia tego pana przygotowuje studentów do złożoności zarządzania finansami przedsiębiorstw. Zajęć zwykle obejmuje rachunkowości, ekonomii, modelowania finansowego, zarządzania majątkiem i bankowości inwestycyjnej. Studenci mogą również zostać zobowiązany do podjęcia statystyki, algebry liniowej i innych ukierunkowanych kursów matematycznych zależności od ich specjalizacji. Niektóre programy oferują specjalistyczne szkolenia w zakresie finansów korporacyjnych, teorii finansowego, a nawet finansów behawioralnych. Uczniowie muszą licencjat, aby zgłosić się do programu, ale stopień niekoniecznie muszą być w dziedzinie biznesu.

Master in Business Finance zapewnia ekspozycję rzeczywistego świata do zawiłości indywidualnych i firmowych finansów. Studenci mają okazję poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w ramach przygotowań do podjęcia takich sytuacjach jak scala i przejęć, realokacji aktywów i analizy predykcyjnej.

Koszt uzyskania Master in Business Finance zależy od instytucji. Jest to najlepiej skontaktować się z działem rekrutacji każdy uzyskać podział obecnego harmonogramu czesnego, opłat i szacowanych kosztów niezbędnych zasobów edukacyjnych, takich jak książki i programów.

Wielu absolwentów kariery w ubezpieczeniowym, planowania finansowego, zarządzania finansami przedsiębiorstw, private equity lub bankowości komercyjnej. Studenci mogą również zdecydować się rozpocząć własną firmą świadczącą usługi finansowe pracuje jako konsultant dla osób lub firm. Inni mogą zapuścić się w sektorze publicznym i wziąć na rolach księgowości, rewidowania, sporządzających podatku dochodowego.

Jeśli będąc studentem w pełnym wymiarze czasu nie jest możliwe lub praktyczne, z pewnością można znaleźć renomowanych programów online, które pasują do aktualnego trybu życia. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

 

1 Wyniki z Finanse w biznesie Filter

Business Finance Master

IEA Paris
Studia menedżerskie 11 October 2020 W pełnym wymiarze godzin Francuski Stacjonarne

Aby odnieść sukces w integracji społecznej i zawodowej w nową zglobalizowaną gospodarkę cyfrową, uczeń musi dziś zachowywać się jak młody menedżer potwierdzający swój osobisty ...

Czytaj więcej