MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse stosowane Włochy tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Finanse Stosowanej i wygląda na to, jak firma zarządza inwestycji i kapitału. Niektóre obszary zainteresowania obejmują bankowości inwestycyjnej, wyceny przedsiębiorstw i rynków kapitałowych. Ten obszar badań mogą być przydatne dla studentów poszukujących kariery w finansach lub biznesie.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Finanse stosowane w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse stosowane w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse stosowane, Włochy Filter

Magister zarządzania, finansów i międzynarodowego biznesu (wykładany w języku włoskim)

University Of Bergamo
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Włoski
Ośrodek kształcenia

Program zarządzania, przywództwa i marketingu (MLM) dotyczy problemów zarządzania, przed którymi stoją organizacje (duże firmy oraz małe i średnie przedsiębiorstwa), aby konku ...

Czytaj więcej