MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Finanse stosowane Turcja tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badanie stosowanej finansów bada modeli biznesowych w stosunku do swoich celów finansowych. Istnieje wiele ognisk w tej dziedzinie, które wahają się od zarządzania finansami osobistymi biznesowej do portfeli inwestycyjnych. Matematyka i statystyka posiadają bardzo w tym programie akademickiego.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Finanse stosowane w Turcja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse stosowane w Turcja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse stosowane, Turcja Filter

Magister bankowości i stosowane finansów

Izmir University of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Turcja Izmir

Master of Applied Finansów i Bankowości