MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse stosowane Litwa tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badanie stosowanej finansów bada modeli biznesowych w stosunku do swoich celów finansowych. Istnieje wiele ognisk w tej dziedzinie, które wahają się od zarządzania finansami osobistymi biznesowej do portfeli inwestycyjnych. Matematyka i statystyka posiadają bardzo w tym programie akademickiego.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Finanse stosowane w Litwa. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse stosowane w Litwa. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse stosowane, Litwa Filter

Magister rynków finansowych

Mykolas Romeris University
Magisterskie
01 Sie 2020
<
Studia dzienne
<
3 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego programu jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów ekonomii, którzy posiadają głęboką znajomość współczesnych teorii i metod rynku finansowego, którz ...

Czytaj więcej