Filter
Studia magisterskie
Hiszpania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Finanse stosowane Hiszpania tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Dla studentów poszukujących kariery w biznesie i finansach, zastosowano finansów może być droga do podjęcia. Temat ten zajmuje w wielu różnych dziedzinach przemysłu, takich jak rynków kapitałowych, zarządzania finansowego, wyceny przedsiębiorstw i rynków walutowych.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Finanse stosowane w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse stosowane w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Finanse stosowane, Hiszpania

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Universidad de Leon

Szkolimy specjalistów z zaawansowaną wiedzą do analizy, zarządzania i wyceny ryzyk finansowych w zakresie zarządzania i zarządzania wszystkimi rodzajami firm, głównie ube ... [+]

O

Szkolimy specjalistów z zaawansowaną wiedzą do analizy, zarządzania i wyceny ryzyk finansowych w zakresie zarządzania i zarządzania wszystkimi rodzajami firm, głównie ubezpieczeniowych i finansowych; do analizy i wyceny produktów finansowych i ubezpieczeniowych; w zakresie kierowania i zarządzania w organach publicznych oraz w celu spełnienia wymogów kapitałowych ustanowionych w europejskich przepisach finansowych.

Specjalnie skierowany do absolwentów nauk aktuarialnych i finansowych, finansów, zarządzania biznesem i zarządzania, nauk ekonomicznych i biznesowych, ekonomii i innych pokrewnych stopni.

Jeśli jesteś zainteresowany naukąPoznaj otoczenie ekonomiczne, regulacyjne i podatkowe instytucji, firm i rynków sektora finansowego i ubezpieczeniowego.Właściwie stosuj techniki statystyczne, matematyczne i ekonometryczne do modelowania aktuarialnego i finansowego.Analizuj i oceniaj produkty finansowe i ubezpieczeniowe.Interpretuj sprawozdania finansowe podmiotów finansowych i ubezpieczeniowych.Analizuj, mierz i zarządzaj ryzykiem ponoszonym przez podmioty finansowe i ubezpieczeniowe, aby ułatwić podejmowanie decyzji finansowych.Analizuj wypłacalność instytucji finansowych i ubezpieczycieli, aby ułatwić podejmowanie decyzji finansowych.Co oferujemyPrzejrzysta orientacja na rynek pracy i szanse na zatrudnienie.Zgodność z podstawową treścią programu szkolenia aktuarialnego w Europie, ułatwiająca mobilność studentów.Umowy o staż z kilkoma podmiotami ubezpieczeniowymi i finansowymi (stowarzyszenia zawodowe, fundacje, instytuty itp.).Stopień zatwierdzony przez Instytut Aktuariuszy Hiszpańskich do wykonywania zawodu aktuariusza.Szkolenie techniczne i wiedza specjalistyczna, które umożliwiają włączenie do studiów doktoranckich.Wyjazdy profesjonalne... [-]
Hiszpania León
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto de Estudios Cajasol

Master in Finance and Business Financial Management jest jednym z programów podyplomowych z największym doświadczeniem w Instituto de Estudios Cajasol . ... [+]

wprowadzenie

Master in Finance and Business Financial Management jest jednym z programów podyplomowych z największym doświadczeniem w Instituto de Estudios Cajasol . W ciągu swojej 30-letniej historii zmienił młodych ludzi z uniwersytetu w ekspertów w dziedzinie ekonomii i finansów, którzy obecnie zajmują stanowiska kierownicze w odpowiednich firmach. Jest to formacja, która zapewnia profesjonalny prestiż, który może być osiągnięty tylko przez wiodącą szkołę biznesu w Andaluzji, przy wsparciu silnego podmiotu, takiego jak Fundacja Cajasol.

Dzięki programowi akademickiemu tego magistra studenci mogą dogłębnie studiować podstawowe przedmioty w środowisku gospodarczym obecnych firm, między innymi: rachunkowość finansowa, analiza sprawozdań finansowych, fuzje i przejęcia, podejmowanie decyzji, bankowość, analiza rynku akcji i rynku lub umiejętności menedżerskie lub etyka zawodowa.... [-]

Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku