MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Finanse stosowane w Azji tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Finanse Stosowanej i wygląda na to, jak firma zarządza inwestycji i kapitału. Niektóre obszary zainteresowania obejmują bankowości inwestycyjnej, wyceny przedsiębiorstw i rynków kapitałowych. Ten obszar badań mogą być przydatne dla studentów poszukujących kariery w finansach lub biznesie.

Studenci, którzy ukończą część ich stopnia w Azji rosną w liczbach. Obecnie, w drugim i trzecim co do wielkości gospodarki są w Azji. Bez ograniczeń, uczniowie opisali swój czas w Azji jak najlepsze doświadczenia ich życia. Dziś, trzy z czterech krajów świata najbardziej zaludnionych są w Azji: Chiny, Indie i Indonezja.

Finanse stosowane w Azji. Wszystkie informacje Finanse stosowane i skontaktować się ze szkołą w Azji bezpośrednio!

5 Wyniki z Finanse stosowane, Azji Filter

Magister bankowości i stosowane finansów

Izmir University of Economics
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2020 Turcja Izmir

Master of Applied Finansów i Bankowości

Master of Applied Finance: Usługi finansowe

The University of Wollongong in Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 miesiące Luty 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Master of Applied Finance w usługach finansowych to zaawansowany program dla studentów zainteresowanych zdobyciem zaawansowanej wiedzy z zakresu usług finansowych, bankowości i systemów regulacyjnych. Będziesz rozwijać dogłębną wiedzę na temat narzędzi istotnych dla decyzji kredytowych i zarządzania płynnością, a także umiejętność dokonywania trafnych wyborów finansowych z korzyścią dla interesariuszy. Program zapewni ci narzędzia potrzebne do zrozumienia złożonych relacji między bankami centralnymi i innymi instytucjami, organami regulacyjnymi, rynkami i towarzystwami w różnych usługach bankowych i finansowych. Będziesz także ukończyć z dogłębnym zrozumieniem ładu korporacyjnego i etyki biznesu.

Master of Applied Finance: Islamska bankowość i finanse

The University of Wollongong in Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 znajdź program juris doctor Luty 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Mistrz Finansów Stosowanych UOWD - Islamska Bankowość i Finanse w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest odpowiedni dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć kluczową wiedzę i umiejętności w obszarach związanych z bankowością i finansami islamskimi. Ten wysoce wyrafinowany program zapewni ci wiedzę i umiejętności niezbędne do prowadzenia ważnych islamskich operacji finansowych, a jednocześnie będzie na bieżąco z najnowszymi zmianami i dobrze orientował się w zawiłościach islamskiego finansowania szariatu i jego celach. Poznasz złożoną Islamską Bankowość i Produkty Inwestycyjne oraz dokonasz oceny alternatywnych produktów ubezpieczeniowych (Takaful) i reasekuracji (Re-Takaful).

Master of Applied Finance: Inwestowanie

The University of Wollongong in Dubai
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 18 - 24 miesiące Luty 2020 Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai

Program Master of Applied Finance - Inwestowanie w ZEA to zaawansowany program dla studentów zainteresowanych koncentracją na zarządzaniu inwestycjami i portfelem. Poznasz teorię i praktykę zarządzania finansami i uzyskasz dogłębne zrozumienie globalnego systemu finansowego. Korzystając z realistycznych symulacji giełdowych, zapoznasz się również z teorią i praktyką portfela, kładąc nacisk na optymalne podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Magister finansów

Taylor’s University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 60 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Malezja Subang Jaya + 1 więcej

Dzięki Master in Finance (MFin) zyskasz kompleksowe szkolenia i wysoce rynkowe umiejętności w kierunku uprzywilejowanej pozycji w branży finansowej. Master in Finance zapewnia naszym studentom studiów podyplomowych solidne zrozumienie zasad zarządzania finansowego i ich zastosowania do polityki finansowej firmy, a także rynków finansowych.