MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse w krajach islamskich Zjednoczone Emiraty Arabskie tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Magister finansów islamskich jest teraz ważne, stopień z powodu nowych islamskich instytucji działających w ponad 75 krajach. Dostarczy wiedzy o procesach islamskich finansów, takie to jest moralne, ram prawnych i regulacyjnych. Będzie również uczyć przestrzegania przepisów szariatu.

Zjednoczone Emiraty Arabskie to federacja siedmiu emiratów na wschodniej części Półwyspu Arabskiego, przy wejściu do Zatoki Perskiej. Znaczna część siły roboczej w ZEA są zagraniczni emigranci - stąd w kraju 's makijaż populacja jest tak różnorodny, z arabskimi będących obywatelami mniejszością we własnym kraju.

Finanse w krajach islamskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse w krajach islamskich w Zjednoczone Emiraty Arabskie. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Finanse w krajach islamskich, Zjednoczone Emiraty Arabskie Filter

Magister bankowości i finansów islamskich

Heriot-Watt University Dubai
MSc
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program ma na celu zaoferowanie studentom wystarczającego zakresu ram teoretycznych, badań stosowanych oraz ram instytucjonalnych i regulacyjnych, w ramach których branża ...

Czytaj więcej

Master of Applied Finance: Islamska bankowość i finanse

The University of Wollongong in Dubai
Magisterskie
Cze 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Mistrz Finansów Stosowanych UOWD - Islamska Bankowość i Finanse w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest odpowiedni dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć kluczo ...

Czytaj więcej