MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Finanse i ekonomia Włochy tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Magister finansów i ekonomii zapewni studentowi z możliwością zwiększenia jego / jej wiedzy ekonomicznej wraz z głębszego zrozumienia w dziedzinie finansów. Jest to doskonały wybór jako studiów podyplomowych, jeśli plan zaczyna karierę w instytucji finansowej lub w przemyśle.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Finanse i ekonomia w Włochy. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse i ekonomia w Włochy. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Finanse i ekonomia, Włochy Filter

Magister ekonomii, finansów i integracji międzynarodowej

University of Pavia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Pawia

Program magisterski (Laurea Magistralis) w dziedzinie ekonomii, finansów i integracji międzynarodowej (MEFI) to kurs podyplomowy otwarty dla studentów włoskich i zagranicznych mających na celu prowadzenie zaawansowanych studiów w dziedzinie ekonomii stosowanej i finansów w perspektywie międzynarodowej.

Magister ekonomii i finansów

University of Padova
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Włochy Padwa

Nasze dwuletnie studia magisterskie z ekonomii i finansów mają na celu rozwinięcie umiejętności zrozumienia zjawisk ekonomicznych i finansowych, specjalistycznej wiedzy technicznej umożliwiającej interpretację i zarządzanie złożonymi problemami finansowymi oraz opracowywanie i ocenę polityk publicznych.