MASTERSTUDIES

Znajdź Best Zaoczne Finanse i ekonomia Ameryka Północna

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Finanse i ekonomia program jest nastawiona na studentów, którzy chcą zdobyć wszechstronne wykształcenie w dziedzinie finansów. Każdy program będzie się zmieniać, ale wiele z nich koncentruje się na narzędziach analitycznych i jak są one stosowane w biznesie.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Zaoczne Finanse i ekonomia Ameryka Północna. Pobierz wszystkie informacje o Zaoczne Finanse i ekonomia i skontaktować się ze szkołą Ameryka Północna bezpośrednio!

1 Wyniki z Finanse i ekonomia, Ameryka Północna Filter

Doświadczenie w wycenie

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Meksyk, Aguascalientes
Studia menedżerskie
Lipiec 2020
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język hiszpański
Stacjonarne

Cel: szkolenie zasobów ludzkich w stanie projektowania, wdrażania i analizowania wiedzy i metodologii przyczynić się do oceny własności, spółek operacyjnych oraz projektów inw ...

Czytaj więcej