MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Finanse i bankowość Słowacja tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Zajęcia w finansach i bankowości przekazanie studentom wiedzy związanych, jak funkcjonują rynki finansowe i jak działają instytucje finansowe. Zajęcia mogą obejmować rachunkowości, statystyki, corporate finance, ekonomii menedżerskiej, zarządzania inwestycjami oraz usługi pośrednictwa finansowego.

Słowacja i Republika Słowacka (Słowacki: Slovensko lub Slovenská republika, obie nazwy są oficjalnie uznawane), leżą w Europie Środkowej. Słowacja jest członkiem Unii Europejskiej, więc jeśli jesteś obywatelem innego państwa członkowskiego, można zamieszkać i pracować na Słowacji bez ograniczeń. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Finanse i bankowość w Słowacja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse i bankowość w Słowacja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Finanse i bankowość, Słowacja Filter

Mistrzem finansów, bankowości i inwestycji

Matej Bel University
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci tego programu mogą wykonywać wiele zadań w wielu różnych gałęziach przemysłu i innych sektorów gospodarki, zarówno krajowych i międzynarodowych.

Czytaj więcej