MASTERSTUDIES.PL

Znajdź najlepsze studia Finanse i bankowość Hiszpania tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Wykształcenie w dziedzinie finansów i bankowości może prowadzić do różnych kariery w branży finansowej. Programy mogą skupić się na reklamie i marketingu, zasad rachunkowości, standardów kredytowych, sprawozdawczości kredytowej, komunikacji biznesowej i inwestowania emerytalnego.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Finanse i bankowość w Hiszpania. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse i bankowość w Hiszpania. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

5 Wyniki z Finanse i bankowość, Hiszpania Filter

Magister w dziedzinie bankowości i finansów

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2020 Hiszpania Las Palmas de Gran Canaria

Wydział Ekonomiczny, biznesu i turystyki. Kwalifikacje: Magister Bankowości i Finansów. Typ: Master. Branża: Nauki społeczne i prawne. ECTS Godziny kredytowe: 25. Stopień obecności: 40%

Magister w bankowości

Instituto Universitario de Posgrado (IUP)
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 15 miesiące Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt + 1 więcej

Master in Management bankowe ma na celu przeszkolenie ludzi w świecie nowoczesnych pośrednictwa finansowego, coraz bardziej złożonych i globalnych, tak, że nawyki regularnego pracy i nauki ...

mistrz w dziedzinie finansów i bankowości (pełny etat) - Universidad de Alcala - madrid

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Nasze kursy podstawowe zapewniają dogłębną wiedzę w zakresie zarządzania ryzykiem, finansów przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, zapewniając studentom klucz wiedzy i umiejętności menedżerskie dla karierę w finansach.

Stopień magistra Bankowości i Finansów

Universidade da Coruña
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Hiszpania Coruña

Uniwersytet A Coruña prezentuje magistra Bankowości i Finansów ważna na całym terytorium hiszpańskim. Program jest skonstruowany w kursie akademickim 60 punktów ECTS, w którym wszystkie przedmioty są semestry.

Master in Banking and Financial Regulation

University of Navarra
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Czy chcesz rozwinąć umiejętności niezbędne do pracy w centralnych działach instytucji finansowych? Czy jesteś zainteresowany dogłębną analizą kluczowych kwestii sektora bankowego? Magister bankowości i regulacji finansowych ma na celu wyposażenie studentów w zaawansowaną wiedzę na temat nowego środowiska technologicznego, w którym znajduje się sektor bankowy.