Filter
Studia magisterskie
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Finanse behawioralne Francja tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Finanse behawioralne w Francja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Finanse behawioralne w Francja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Finanse behawioralne, Francja

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)

Program mający na celu przeszkolenie przyszłych liderów i naukowców w dziedzinie ekonomii i zarządzania na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie łączenia ekono ... [+]

Program mający na celu przeszkolenie przyszłych liderów i naukowców w dziedzinie ekonomii i zarządzania na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie łączenia ekonomii stosowanej, zarządzania, narzędzi behawioralnych i technologii cyfrowych.

Wysoce wyspecjalizowany i interdyscyplinarny program magisterski, w połączeniu z badaniami stosowanymi w ekonomii behawioralnej, opracowany w UBFC.

Rozwijanie umiejętności oceny wyników badań i powiązanie ich z praktycznymi zastosowaniami i rozwiązaniami.Umieć zidentyfikować i zmobilizować odpowiednie narzędzia w kontekście organizacyjnym i / lub operacyjnym.Być w stanie zidentyfikować i zrozumieć wymagane dane i podejścia niezbędne do odkrycia i wsparcia behawioralnych rozwiązań problemu.Opis programu... [-]
Francja Besançon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku