Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Finanse behawioralne tutaj!

Korzyści z Masters wykraczać poza poprawy zarobków. Mogą one dostarczyć Państwu umiejętności osobistych i zawodowych, aby przyspieszyć swój rozwój. Są także okazją do odróżnienia się od swoich rówieśników, z których wielu ma podobne poziomu i licencjackich kwalifikacji.

Finanse behawioralne. Pobierz wszystkie informacje o Finanse behawioralne, zaoszczędzić czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Finanse behawioralne

University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)

Program mający na celu przeszkolenie przyszłych liderów i naukowców w dziedzinie ekonomii i zarządzania na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie łączenia ekono ... [+]

Program mający na celu przeszkolenie przyszłych liderów i naukowców w dziedzinie ekonomii i zarządzania na wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie łączenia ekonomii stosowanej, zarządzania, narzędzi behawioralnych i technologii cyfrowych.

Wysoce wyspecjalizowany i interdyscyplinarny program magisterski, w połączeniu z badaniami stosowanymi w ekonomii behawioralnej, opracowany w UBFC.

Rozwijanie umiejętności oceny wyników badań i powiązanie ich z praktycznymi zastosowaniami i rozwiązaniami.Umieć zidentyfikować i zmobilizować odpowiednie narzędzia w kontekście organizacyjnym i / lub operacyjnym.Być w stanie zidentyfikować i zrozumieć wymagane dane i podejścia niezbędne do odkrycia i wsparcia behawioralnych rozwiązań problemu.Opis programu... [-]
Francja Besançon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku