$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia magisterskie na kierunku Studia filmowe w Santa Cruz 2022

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu. Film jest przedmiotem badań naukowych w różnych dziedzinach, w tym historii, krytyki filmowej i produkcji. Studenci często analizuje społeczne, polityczne, estetyczne i narracyjne cechy k… Czytaj więcej

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Film jest przedmiotem badań naukowych w różnych dziedzinach, w tym historii, krytyki filmowej i produkcji. Studenci często analizuje społeczne, polityczne, estetyczne i narracyjne cechy konkretnej pracy, a także ogólne teorie, które leżą u podstaw filmową jako całości.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Santa Cruz położony jest w Santa Cruz County, Kalifornia, USA. Liczne zauważalną szkoły wyższe służyć miastu. Nowoczesny obiekt badań morskich służy również miasto.

Studia magisterskie Studia filmowe w Santa Cruz. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia filmowe w Santa Cruz.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Polecane Najnowsze Tytuł
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of California Santa Cruz Division of the Arts
Santa Cruz, Stany Zjednoczone

Social Documentation Program (SocDoc) to jedyny w swoim rodzaju program przeznaczony dla przyszłych dokumentalistów zaangażowanych w zmiany społeczne i dokumentujących społecz ... +

Social Documentation Program (SocDoc) to jedyny w swoim rodzaju program przeznaczony dla przyszłych dokumentalistów zaangażowanych w zmiany społeczne i dokumentujących społeczności, kultury, problemy i zmarginalizowane jednostki w naszym obecnym krajobrazie reprezentacji. SocDoc wykracza poza historię. -
Magisterskie
Język angielski
Ośrodek kształcenia