Magister Film w Salamanca - Studia magisterskie 2018

Studia magisterskie na kierunku Film w Salamanca 2018

Film

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

filmoznawstwa polega na eksploracji, jak filmy są zapisywane, opracowany, strzał i wyprodukowany, jak również analizę komunikatów filmowych i tematów. Jest to doskonały przedmiot badań dla studentów zainteresowanych w branży filmowej i rozrywkowej.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Salamanca Miasto jest stolicą prowincji Salamanca, Hiszpania. To jest obszar metropolitalny z ponad 200.000 mieszkańców. Ma kilka budynków, które są częścią wielu widoków i dźwięków miasta. Wśród nich są Kościół i uniwersytet budynki.

Studia magisterskie Film w Salamanca. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Film w Salamanca.

Czytaj więcej

Magister W Skrypcie Literatura Dla Filmu I Telewizji

Universidad Pontificia De Salamanca
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 rok September 2018 Hiszpania Salamanca

Mistrz skryptu literatura dla filmu i telewizji jest najbardziej prestiżową absolwent Hiszpania w swojej specjalności, do tworzenia pisarzy dla filmu i telewizji. [+]

Opis programu

Mistrz skryptu literatura dla filmu i telewizji jest Najbardziej prestiżowe absolwentem Hiszpanii w swojej dziedzinie, do tworzenia filmowych i telewizyjnych dla pisarzy.

Jego przywiązanie do profesjonalnego świata pozwala doprowadzić do ich klas do ponad 40 wiodących specjalistów z branży: scenarzystów, reżyserów i producentów wykonawczych filmu i telewizji.

Oprócz zespołu profesorów z Wydziału Komunikacji w UPSA prowadzących projekt, mistrz ma najlepszych nauczycieli akademickich i badaczy specjalizujących się w dziedzinie narracji filmowej i telewizyjnej (Universidad Complutense de Madrid, Universidad Rey Juan Carlos University Fabra). Ich współpraca pół tuzina wydawnictwa specjalizujące się w rzemiośle scenariuszy i różnych prac naukowych pojawiły. Utrzymuje bliskie stosunki ze specjalistami odpowiedzialnymi za fikcję i rozrywki z głównych sieci telewizyjnych (TVE, Telecinco, Cuatro, Lasexta, Antena 3, Canal +) i najważniejszych producentów audiowizualnych (Globomedia, przedstawień konkursowych, bambus produkcjach, Telecinco Cinema, Rebellion, grunty, mediator).... [-]