Magister Film w Francja - Studia magisterskie

Studia magisterskie Film w Francja. Szukaj studiów magisterskich w Francja tutaj!

Film

Studia filmowe to zróżnicowany obszar akademicki. Rozciąga się od skupiających się na praktyce studiach zawodowych, aż po bardziej naukowe, teoretyczne obszary studiów. Absolwenci studiów magisterskich z filmu mogą rozpocząć karierę w produkcji filmowej - zajmując takie stanowiska jak scenarzyści, reżyserzy, producenci, technicy oświetleniowi, projektanci i redaktorzy - lub przy analizie, jako nauczyciele, pisarze, krytycy i inni. Uniwersytety we Francji dają szansę studentom studiów magisterskich na kierunkach z filmu i sztuki filmowej, by rozwinęli swoją wiedzę na temat filmu, którą wynieśli z powiązanych studiów licencjackich, w środowisku o doskonałej tradycji w dziedzinie filmu.

Studenci programów magisterskich z kina we Francji uczęszczają na kursy, seminaria, wykłady i warsztaty, ale także mają możliwość wykazania swoich umiejętności i wiedzy na temat podstawowych pojęć poprzez projekty, prace zaliczeniowe i pracę magisterską. Większość programów magisterskich z kina we Francji trwa rok lub dwa lata i niektóre mogą być podjęte w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Skontaktuj się bezpośrednio z uniwersytetami oferującymi programy magisterskie z filmu we Francji za pomocą formularza internetowego na tej stronie, a uzyskasz więcej informacji.

Jeśli chcesz nauczyć się więcej o filmie, zarówno z punktu widzenia krytyka, jak i praktyka (lub ich kombinacji), przejdź na dół strony i kliknij, by przeczytać więcej o programach studiów magisterskich z kina we Francji już dziś!

Czytaj więcej

Certyfikowany dyplom ukończenia studiów podyplomowych w dziedzinie filmów animowanych

MOPA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Francja Arles

Dwuletni zaawansowany kurs na poziomie magisterskim wydawany w języku angielskim i skierowany do studentów zewnętrznych z trzema latami studiów po ukończeniu liceum, bez ukończenia cyklu badawczego MOPA 1. [+]

Zmień swoją pasję do animacji CG w zwycięską karierę

Dwuletnie zaawansowane szkolenie na poziomie magisterskim prowadzone w języku angielskim i mające na celu przeniesienie studentów z trzyletnim studium licencjackim lub porównywalne doświadczenie zawodowe.

Posiadając licencjat lub równoważne doświadczenie w dziedzinie sztuki cyfrowej, czy szukasz akredytowanego przez państwo kursu animacji na poziomie mistrzów? Podążaj śladami absolwentów MOPA którzy opanowali umiejętności techniczne i opowiadania historii, pracują teraz w The Mill, Aardman Studios, DoubleNegative, Mikros i więcej ... zdobywając nagrody takie jak SIGGRAPH i na krótkiej liście dla OSCARS .... [-]


MSZ w filmowej

EICAR
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Francja Paris

EICAR, jedyna szkoła filmowa w Europie kontynentalnej z języka angielskiego programu nauczania, oferuje dwuletni Program Master of Arts w filmowej Sztuk z 5 Majors - Kierowanie, scenopisarstwa, zdjęcia, Produkcja i Montaż. Szkoła zapewnia stopni i programów, z naciskiem na praktyczne doświadczenia filmowego i procesu pracy zespołowej. O wielkości klasy 15 uczniów, preferujemy bezpośredni pracy w studio i ... [+]

MSZ w Filmie

EICAR, jedyna szkoła filmowa w Europie kontynentalnej z języka angielskiego programu nauczania, oferuje dwuletni Program Master of Arts w filmowej Sztuk z 5 Majors - Kierowanie, scenopisarstwa, zdjęcia, Produkcja i Montaż.

Szkoła zapewnia stopni i programów, z naciskiem na praktyczne doświadczenia filmowego i procesu pracy zespołowej. O wielkości klasy 15 uczniów, preferujemy bezpośredni pracy w studio i ćwiczenia praktyczne w małych grupach, gdzie lekcje mogą tonąć w.

Program integruje się również MSZ EICAR bezpośredniego zrozumienia obowiązków zawodowych takich jak Produkcja dla klasy Client, gdzie uczniowie powinni stworzyć reklamę na temat terminów w zespole.... [-]