Magister Fashion Business w Europie - Studia magisterskie

Studia magisterskie Fashion Business w Europie. Szukaj studiów magisterskich w Europie tutaj!

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Studia magisterskie Fashion Business w Europie. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Fashion Business w Europie.

Czytaj więcej

Magister w branży mody i branży luksusowej

EU Business School
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2019 Hiszpania Barcelona Szwajcaria Geneva Montreux Switzerland Online + 5 więcej

Moda i luksus od wieków odgrywają ważną rolę w społeczeństwie. Koncentrując się na umiejętnościach zarządzania biznesem i postawach konsumentów wobec produktów luksusowych, z naciskiem na design i kreatywność, program ten przygotowuje Cię do projekcji marki. Dzięki takim elementom, jak strategia reklamy, umiejętności komunikacyjne i innowacyjne myślenie, masz dogłębny wgląd w to, jak skutecznie zarządzać i pozycjonować wyjątkową markę. [+]

Moda i luksus od wieków odgrywają ważną rolę w społeczeństwie. Koncentrując się na umiejętnościach zarządzania biznesem i postawach konsumentów wobec produktów luksusowych, z naciskiem na design i kreatywność, program ten przygotowuje Cię do projekcji marki. Dzięki takim elementom, jak strategia reklamowa, komunikacja, umiejętności i innowacyjne myślenie, masz dogłębny wgląd w to, jak skutecznie zarządzać i pozycjonować unikatową markę.

Czas trwania: trzy semestry / rok (60 punktów)

Lokalizacje: Barcelona, ​​Genewa, Montreux, Online

Nauczanie języka: angielski

Daty rozpoczęcia: październik / styczeń / marzec

Wstęp: przez cały rok... [-]


Magister w biznesie mody

IFDA Italian Fashion & Design Academy
Stacjonarne October 2019 Włochy Milan

System mody to nie tylko kreatywni ludzie, ale przede wszystkim doświadczeni menedżerowie, którzy przekształcają kreatywność innych w prawdziwy biznes. [+]

Przegląd

System mody to nie tylko kreatywni ludzie, ale przede wszystkim doświadczeni menedżerowie, którzy przekształcają kreatywność innych w prawdziwy biznes.

Marketing i zarządzanie zmiennymi produktu, ceny, dystrybucja i komunikacja umożliwiają firmom z branży mody osiągnięcie konkurencyjnej pozycji, zarządzanie nią i umiejętność jej optymalizacji.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy chcą zdobyć konkretne umiejętności jako kierownik Systemu Mody, ze świadomością i kompetencjami w określonych obszarach zawodowych poprzez praktyczne doświadczenia z przewodnikiem oraz naukę o dyscyplinach technicznych. Szczególną uwagę zwraca się na ewolucję rynków i języka, aby zapewnić odpowiednie przygotowanie do włączenia do dowolnej firmy z branży mody.... [-]