Studia magisterskie Fashion Business - Magister Fashion Business

Studia magisterskie Fashion Business. Znajdź studia magisterskie na kierunku Fashion Business

Stopień magistra może rozszerzyć perspektywy pracy studentów wchodzących do programu. Ci, którzy chcą prowadzić pewne ścieżki kariery lub studia doktoranckie, mogą potrzebować tytułu magistra.

Co to jest Master in Fashion Business? Dowiedz się więcej o luksusie i modzie, a także o zarządzaniu marką i innowacjach w projektach dzięki programowi studiów. Niektóre kursy koncentrują się na dziennikarstwie, mediach, zarządzaniu i / lub technologii. Uczestnicy programu mogą wybrać swoją ścieżkę kursu wśród oferowanych programów, a następnie dostosować swoje zajęcia. Poznaj wszystkie aspekty tej branży, od brandingu i mediów po technologię i produkty wysokiej jakości. Zazwyczaj zajęcia mogą być zakończone w ciągu jednego roku w trzech lub czterech terminach.

Programy zachęcają uczniów do bycia na bieżąco z problemami i wydarzeniami w branży mody. Skuteczne umiejętności komunikacyjne i krytyczne myślenie mogą wykraczać poza zajęcia i wszystkie aspekty życia uczniów. Umiejętności te pozwalają uczonym zachować aktualność w ich życiu zawodowym i osobistym.

Aby ustalić dokładny koszt programu, zbadaj dostępne opcje, aby określić, który program i uniwersytet najlepiej pasuje do Twojego osobistego budżetu. Skontaktuj się ze szkołami, aby uzyskać informacje na temat stypendiów, grantów i innych form pomocy finansowej.

Magister w branży mody może otworzyć drzwi do nowych możliwości w branży mody. Studenci prowadzili ścieżki kariery w dziennikarstwie modowym, zarządzaniu marką luksusu i mody, biznesie medialnym, handlu detalicznym, reklamie i wielu innych. Ponadto, wraz ze wzrostem globalnej społeczności i interaktywności na rynkach światowych, wiele firm przeszło restrukturyzację, aby zaoferować nowe możliwości zatrudnienia, aby zbudować swoją markę i zwiększyć swój udział w rynku. Wraz z nieustannie zmieniającym się krajobrazem branży modowej, możliwości uzyskania wyjątkowej pozycji zawodowej wykorzystującej te umiejętności stale rosną.

Ukończenie studiów online lub fizyczna uczęszczanie na jeden z kilku uniwersytetów oferujących te programy na całym świecie. Aby rozpocząć proces, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem przyjmującym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Magister w branży mody i branży luksusowej

EU Business School
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin January 2019 Hiszpania Barcelona Szwajcaria Switzerland Online + 2 więcej

Skupiając się na umiejętnościach zarządzania, luksusowych postawach konsumentów i kładąc nacisk na projektowanie i kreatywność, program ten przygotowuje studentów do projektowania marki za pomocą silnych strategii reklamowych, komunikacyjnych i finansowych. [+]

Mistrz w modzie

Jak zdobywasz certyfikat

Mistrz w modzie

Próbka Mistrza w modzie

Międzynarodowe zarządzanie marką Luksusowy przemysł Zaprojektuj innowacje

Wymagania

Warunki przyjęć:*

1 poświadczona kopia stopnia licencjata i transkrypcje

Dowód znajomości języka angielskiego: 89 punktów TOEFL (bazujących na Internecie), 233 (na komputerze); IELTS 6.5; CAE C1 o minimalnym wyniku 176; Wynik PTE 59; Angielski natywny lub równoważny

Kandydaci muszą również spełnić jedną z następujących czynności:

GPA 3.0 w skali 4.0

Zadowalający wynik na GMAT lub GRE

Wywiad z dziekanem akademickim

* Uczniowie, którzy nie spełnią tych kryteriów, będą mieli rozmowę kwalifikacyjną z komisją rekrutacyjną i będą rozpatrywani na zasadzie merytorycznej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z wydziałem ds. Przyjęć w wybranym kampusie.... [-]


Stopień magistra w dziedzinie mody: zastosowane technologie i cyfrowego biznesu *

ESNE - Escuela Universitaria de Diseño, Inovación y Tecnología
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 10 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Master in Fashion: Applied Technologies i Digital Business ESNE skupia się na połączeniu trzech filarów, które stanowią podstawę tego sektora w najbliższej przyszłości: projektowanie, rozwój nowych technologii i zarządzania. Aspekty te są najbardziej poszukiwany przez przedsiębiorstwa w sektorze i stanowią podstawę dla rozwoju i wzrostu branży mody. [+]

* W oczekiwaniu na weryfikację

Moda jest jednym z obszarów działalności, w których Hiszpania szczyci światowego lidera z luksusowych marek i sieci handlowych konkurujących z międzynarodowych koncernów europejskich i amerykańskich.

Master in Fashion: Applied Technologies i Digital Business ESNE skupia się na połączeniu trzech filarów, które stanowią podstawę tego sektora w najbliższej przyszłości: projektowanie, rozwój nowych technologii i zarządzania. Aspekty te są najbardziej poszukiwany przez przedsiębiorstwa w sektorze i stanowią podstawę dla rozwoju i wzrostu branży mody.

Wpływ globalizacji i powstawania nowych technologii, stosowane do projektowania systemów informatycznych, produkcja i marketing przejechał transformacji przemysłu i zmusza przedsiębiorstwa do restrukturyzacji, modyfikując swoje strategie i tworzenie nowych miejsc pracy. Aby uporać się z nowym środowiskiem, w którym porusza się sektor rynku i nowe paradygmaty zajdzie taka konieczność wyszkolenia specjalistów, którzy znają najnowsze technologie i są przygotowane do wyzwań rozwoju rozwijającego się sektora.... [-]