Filter
Studia magisterskie
Europie Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepsze studia Family Psychology w Europie tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Family Psychology w Europie. Wszystkie informacje Family Psychology i skontaktować się ze szkołą w Europie bezpośrednio!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Family Psychology, Europie

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistrz w seksuologii klinicznej i terapii par zapewnia solidne naukowe i interdyscyplinarne szkolenie w zakresie różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają n ... [+]

Lokalizacje: Barcelona - Madryt - Walencja

Godziny: VS

Kwalifikacje: Master w seksuologii klinicznej i terapii par wydawanych przez ISEP

Mistrz w seksuologii klinicznej i terapii par zapewnia solidne naukowe i interdyscyplinarne szkolenie w zakresie różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają na człowieka i związki pary z perspektywy biopsychospołecznej.

Dzisiejsze problemy seksualne mogą mieć inną etiologię. Aspekty biologiczne, takie jak specyficzna choroba, czynniki kulturowe i psychologiczne, mogą być odpowiedzialne za konflikty seksualne. Różnorodność kulturowa, brak komunikacji, negocjacje i niewiele umiejętności rozwiązywania problemów to najczęstsze przyczyny konfliktów w parze. Z mistrzem ISEP będziesz mieć możliwość przeglądu zmiennych związanych z aspektami profilaktycznymi, a także diagnozowania i interwencji w trudnościach seksualnych i poprawy relacji między parami.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid Valencia
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku