Filter
Studia magisterskie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Znajdź najlepszą Family Psychology tutaj!

Magister jest stopień naukowy przyznawany osobom, które z powodzeniem oznaczać wyższy poziom doświadczenia. Istnieją dwa główne rodzaje mistrzów - uczy i badania.

Family Psychology. Pobierz wszystkie informacje o Family Psychology, zaoszczędzić czas i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Family Psychology

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Mistrz w seksuologii klinicznej i terapii par zapewnia solidne naukowe i interdyscyplinarne szkolenie w zakresie różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają n ... [+]

Lokalizacje: Barcelona - Madryt - Walencja

Godziny: VS

Kwalifikacje: Master w seksuologii klinicznej i terapii par wydawanych przez ISEP

Mistrz w seksuologii klinicznej i terapii par zapewnia solidne naukowe i interdyscyplinarne szkolenie w zakresie różnych aspektów dysfunkcji seksualnych, które wpływają na człowieka i związki pary z perspektywy biopsychospołecznej.

Dzisiejsze problemy seksualne mogą mieć inną etiologię. Aspekty biologiczne, takie jak specyficzna choroba, czynniki kulturowe i psychologiczne, mogą być odpowiedzialne za konflikty seksualne. Różnorodność kulturowa, brak komunikacji, negocjacje i niewiele umiejętności rozwiązywania problemów to najczęstsze przyczyny konfliktów w parze. Z mistrzem ISEP będziesz mieć możliwość przeglądu zmiennych związanych z aspektami profilaktycznymi, a także diagnozowania i interwencji w trudnościach seksualnych i poprawy relacji między parami.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid Valencia
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku