MASTERSTUDIES.PL

Zaoczne studia magisterskie w Europie - Magister Europie

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Rzemiosło artystyczne są niezbędne do tworzenia projektów w przyjemne wszystkich dziedzinach życia. Bez nich świat byłby bardzo nudny. Mistrz Sztuki Użytkowej daje lepsze zrozumienie wykorzystania wiedzy w tych dziedzinach praktycznych.

Europa jest, zgodnie z przyjętą konwencją, jednym z World 's siedmiu kontynentach. Obejmujący zachodnią najwięcej punkt Eurazji, w Europie jest zwykle podzielony z Azji przez wodnego dzieli od Uralu i Kaukazu Góry, rzeki Ural, Kaspijskie i Morze Czarne, a drogi wodne łączące Czarne i Morze Egejskie Seas.

Zaoczne studia magisterskie. Zaoczne studia z najlepszych uniwersytetów w Europie. Znajdź Zaoczne studia magisterskie w Europie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Online Master w żywności

Rome Business School
Online Zaoczne 1 rok Październik 2019 Włochy Rome Italy Online + 1 więcej

The Master Rome Business School 's Online Master w żywności

Ma / MSZ w teatrze dla młodych odbiorców

Rose Bruford College of Theatre and Performance
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 13 - 24 miesiące Październik 2019 Wielka Brytania Sidcup + 1 więcej

Ten program jest dla tych, którzy są zainteresowani tworzeniem i przedstawieniem teatru przez młodych ludzi i dla nich. Jako jedna z wiodących brytyjskich szkół teatralnych, Rose Bruford College oferuje wyjątkową okazję do nauki i szkolenia w tym coraz bardziej popularnym i dynamicznym obszarze praktyki teatralnej.

Magister w szkołach podstawowych

Hibernia College
Ośrodek kształcenia i studia online Zaoczne 18 - 24 znajdź program juris doctor Kwiecień 2020 IIrlandia Dublin

Master of Primary Education - Professional Master of Education w Post Primary Education został utworzony, aby zachęcić szerszą grupę osób do rozważenia nauczania w szkole podstawowej jako zawodu, zapewniając bardziej elastyczną drogę do zostania w pełni wykwalifikowanym nauczycielem i nie jest to warunkiem mieć wcześniejsze doświadczenie w nauczaniu, aby móc ubiegać się o ten kurs.

Executive Master in International Business (100% online) - angielski Track

ESCP Europe
Online Zaoczne 1 - 2 lat(a) Styczeń 2020 Hiszpania Spain Online

W coraz bardziej zglobalizowanym i konkurencyjnym świecie, w którym teraźniejszość i przyszłość biznesu leży na rynkach zagranicznych, Executive Master in International Business (EMIB) daje rozwiązanie rosnącego zapotrzebowania na fachową wiedzę w międzynarodowym biznesie i handlu zagranicznym.

Magister biznesu piłkarskiego

FBA The Football Business Academy
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Szwajcaria Geneva + 1 więcej

Wraz z profesjonalizacją komercjalizacji piłki nożnej rośnie również zapotrzebowanie na menedżerów wyższego szczebla z profesjonalną wiedzą i umiejętnościami w branży piłkarskiej. W rezultacie Football Business Academy nawiązała współpracę z ekspertami z branży, aby stworzyć unikalny, zintegrowany program nauczania, który pomoże uczniom zbudować podstawy sukcesu w dynamicznym, globalnym przemyśle piłkarskim.

Executive MBA w ubezpieczeniach

MIB Trieste School of Management
Ośrodek kształcenia Zaoczne 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Włochy Trieste

W niepełnym wymiarze godzin i specjalistyczne kursy MBA w języku włoskim, koncentrując się na ubezpieczeniach i finansach zaawansowane kompetencje i doświadczenie.

Magister w stosunkach międzynarodowych (online)

Queen Mary Online
Online Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Ten program magisterski skupia się na tradycyjnych obszarach geograficznych stosunków międzynarodowych, a także pojawiających się dziedzin zainteresowania krajami rozwijającymi się. Omawia historyczne znaczenie globalizacji i to, jak dziś odnosi się do szeregu kluczowych kwestii w stosunkach międzynarodowych.

Executive Master in Energy Management

ESCP Europe London
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 1 rok Wrzesień 2019 Wielka Brytania London + 1 więcej

Cele programu: skupienie się na kwestiach korporacyjnych i optymalizacja umiejętności zawodowych na poziomie kierowniczym; zdobyć dogłębną wiedzę i wizję technologii energetycznych, przemysłu i rynków; opracować i wdrożyć strategiczny sposób myślenia w celu rozwiązania głównych problemów przyszłości w branży energetycznej; wzmocnij swoją zdolność do życia i pracy w wysoce wielokulturowym i międzynarodowym środowisku.

Magister dostępu do zawodu prawnika

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Mistrz w dostępie do zawodu adwokata zwraca się do tych studentów, którzy uzyskali stopień prawnika (i absolwentów) i chcą zdobyć umiejętności i kompetencje, które ustawa 34/2006 z 30 października, na temat dostępu do zawody prawnika i adwokata sądów, żądania wykonywania tych zawodów prawniczych.

EIT kic mistrz energii (Leuven i wsp)

KU Leuven: Faculty of Engineering Science
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Belgia Leuven + 1 więcej

Magister międzynarodowego zarządzania hotelarskiego i usług

NHL Stenden University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 14 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leeuwarden + 1 więcej

Jeśli jesteś nastawiony na usługi, krytyczny i ciekawy i zawsze interesuje Cię interes klienta, ten tytuł magistra jest idealny dla Ciebie. To trampolina do udanej i dynamicznej kariery w ciągle zmieniającej się branży hotelarskiej.

Master of Science in Engineering Systems: Master of Automotive Systems

HAN University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Arnhem + 1 więcej

Chociaż mobilność ma kluczowe znaczenie dla światowej gospodarki, przyczyniła się również do zwiększenia emisji CO2. Potrzebujemy kreatywnych rozwiązań łączących wymogi mobilności z rozwojem zrównoważonym, społecznym i technicznym.

Magister zarządzania międzynarodowego biznesu

DOBA Business School
Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 lat(a) Październik 2019 Słowenia Maribor + 1 więcej

Biznes i organizacja są istotną częścią współczesnego życia. W pełni akredytowany program International Business Management zaspokaja pojawiające się potrzeby dzisiejszych miejsc pracy na rynku i pomaga uczniom poprzez współpracę w zdobywaniu wiedzy w celu zarządzania własnym biznesem i sieciami.

Master in Project Management

OBS International - Online Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 12 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Master of Luxury Management, Innovation and Branding in Rome, Italy

Swiss School of Management, Rome Italy
Ośrodek kształcenia Zaoczne 1 - 2 lat(a) Październik 2019 Włochy Rome

Ten wyjątkowy program magisterski jest jedyny w swoim rodzaju. Różni się od innych programów Luxury Management silnym składnikiem zagadnień praktycznych, obejmując nie tylko stronę zarządzania, ale także innowacyjny sposób opracowania nowej koncepcji brandingu i tworzenia wartości. Wizyty firmowe są również rozważane w programie.