MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Enologia Ghana tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Studenci, którzy chcą zdobyć wiedzę w zakresie wina i produkcji wina, mogą chcieć rozpocząć studia w enologii. Podczas tego kursu studenci mogą poznać regiony winiarskie na całym świecie, naukowego procesu przekształcania winogron w wino i produkcję wina.

Ghana stanowi doskonałe wykształcenie wyższe, zwłaszcza ze zwiększonej wykładowca-uczeń. Ghany system edukacji w ostatnich latach przyciąga międzynarodowy tłum studentów. Ghana ma 20 uczelni wyższych z Uniwersytetem Akrze jak najlepszych uczelni w całym kraju.

Enologia w Ghana. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Enologia w Ghana. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Enologia, Ghana Filter

Studia Magisterskie w uprawie winorośli i enologii

Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Uprawy Winorośli i Enology: innowacja spotyka się tradycja Program ma na celu zajęcie jak winnic i innowacji winnica szybko staje się częścią włoskiej tradycji uprawy winorośl ...

Czytaj więcej