MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Studia energetyczne w Tajwan. Szukaj studiów magisterskich w Tajwan tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Badania energetyczne nauczyć o tym, jak wymagania energetyczne są spełnione. Może to być za pomocą konwencjonalnych środków, lub alternatywnych źródeł energii takich jak energia wiatrowa i słoneczna. Niektóre programy mogą badać rozwój nowych źródeł.

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Studia magisterskie Studia energetyczne w Tajwan. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia energetyczne w Tajwan.

2 Wyniki z Studia energetyczne, Tajwan Filter

Magister zielonej technologii dla zrównoważonego rozwoju

Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs
Magisterskie
22 Lut 2021
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
02 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Instytut dąży do kultywowania zielonych talentów na wysokim poziomie w oparciu o naukowe i środowiskowe koncepcje zrównoważonego rozwoju i jest jedynym instytutem badawczym, k ...

Czytaj więcej

Magister energetyki

中央大學
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Misją tego instytutu jest kultywowanie studentom wiedzy i umiejętności, aby stać się zarówno profesjonalnych inżynierów energii lub badaczy. Trzy główne obszary badawcze są w ...

Czytaj więcej