MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Studia energetyczne w Odintsovo 2020/2021

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Badania energetyczne nauczyć o tym, jak wymagania energetyczne są spełnione. Może to być za pomocą konwencjonalnych środków, lub alternatywnych źródeł energii takich jak energia wiatrowa i słoneczna. Niektóre programy mogą badać rozwój nowych źródeł.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia magisterskie Studia energetyczne w Odintsovo. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia energetyczne w Odintsovo.

2 Wyniki z Studia energetyczne, Odintsovo Filter

Mistrz w polityce dotyczącej ropy, gazu i energii

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów magisterskich "Ekonomia sektora ropy i gazu oraz kwestie międzynarodowej polityki energetycznej" został uruchomiony w 2007 r. Przez MGIMO wspólnie z ...

Czytaj więcej

Podwójne stopnie w nieproliferacji broni masowego rażenia, polityce nuklearnej i bezpieczeństwie globalnym

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nierozprzestrzenianie broni masowego rażenia, polityka nuklearna i bezpieczeństwo globalne to pierwszy rosyjsko-amerykański program magisterski w MGIMO, prowadzony przez czoło ...

Czytaj więcej