Filter
Studia magisterskie
Polska Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia magisterskie Studia energetyczne w Polska. Szukaj studiów magisterskich w Polska tutaj!

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Program uczy studentów o energii ze sposobów, w których spełnione są świecie potrzeba i zapotrzebowanie na moc. Studia mogą skupić się na jednym konkretnym zasobem lub pokrycie rozwój rozwiązań alternatywnych. Zrównoważone źródła mogą być badane, jak również.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

Studia magisterskie Studia energetyczne w Polska. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia energetyczne w Polska.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia energetyczne, Polska

Mamaself+

MaMaSELF to dwuletni międzynarodowy kurs magisterski z zakresu inżynierii materiałowej, w całości nauczany w języku angielskim, oferujący wiele tytułów magisterskich i uz ... [+]

Magister inżynierii materiałowejMistrz doskonałości

MaMaSELF to dwuletni międzynarodowy kurs magisterski z zakresu inżynierii materiałowej, w całości nauczany w języku angielskim, posiadający wiele dyplomów magisterskich i uznawany za europejską formację doskonałości w tej dziedzinie od 2007 roku.

Mistrz doskonałości

Kurs mistrzowski MaMaSELF jest uznawany za europejską formację doskonałości, należącą do programu Erasmus Mundus od 2007 roku. Mistrz zamierza szkolić przyszłych naukowców i inżynierów materiałowych, aby sprostać światowemu popytowi i stawić czoła nowym wyzwaniom.

Zapewnienie podstawy programowej w podstawach materiałoznawstwa i szkolenia w zakresie najnowocześniejszych eksperymentalnych technik charakteryzacji, dostępnych w dużych obiektach, jest wyjątkowym przygotowaniem dla przyszłych naukowców i inżynierów.... [-]

Polska 81
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku