MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Studia energetyczne w Palaiseau 2020/2021

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Badania koncentrują się na energii zaspokojenia zapotrzebowania na moc. Różne źródła energii mogą być zbadane, takich jak energia słoneczna, wiatrowa, geotermalna, jądrowych i konwencjonalnych źródeł. Zdarza się, że koncentracja nie może być wprowadzony z technologią stosowaną w zrównoważonej energii oraz poprawy efektywności.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Studia magisterskie Studia energetyczne w Palaiseau. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia energetyczne w Palaiseau.

1 Wyniki z Studia energetyczne, Palaiseau Filter

Środowisko energetyczne: Mistrz technologii i zarządzania technologią (STEEM)

École Polytechnique
Magisterskie
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
04 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Traktując energię i środowisko jako dwie równe części, które określą naszą przyszłość klimatyczną, środowisko energetyczne: Nauka Technologia i Zarządzanie (STEEM) Graduate De ...

Czytaj więcej