MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Studia energetyczne w Leuven 2020/2021

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

programy energetyczne są zaprojektowane tak, aby zapewnić studentom edukacji o źródłach zasilania. Niektóre programy w tej dziedzinie mogą dotyczyć określonego rodzaju energii, jak również opracowanie nowych rozwiązań. 

Z wyższym wykształceniem jest najbardziej górny poziom w systemie edukacji w Belgii, rząd położyć większy nacisk, aby upewnić się, że życie studentów jest tak proste, jak to możliwe, poprzez pożyczki i dotacje programów. Oferują sponsorów dla studentów z ubogich i zagrożonych środowisk, którzy chcieliby studiować w tym kraju.

Kilka możliwości studia są dostępne w tym mieście. Jedna z najstarszych uczelni w regionie, Catholic University, a także wyższej Instytut Filozofii znalezione w Leuven.

Studia magisterskie Studia energetyczne w Leuven. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Studia energetyczne w Leuven.

3 Wyniki z Studia energetyczne, Leuven Filter

EIT-KIC Master in Energy (Leuven i in.)

KU Leuven
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Co przyniesie przyszłość w zakresie energii? Czy będziemy produkować energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, takich jak wiatr i słońce? Albo z odpadów? KU Leuven Master in ...

Czytaj więcej

Master of Engineering: Energy (Leuven)

KU Leuven
MSc
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Co przyniesie przyszłość w zakresie energii? Czy będziemy produkować energię elektryczną ze źródeł odnawialnych, takich jak wiatr i słońce? Czy energia jądrowa powróci? Jak bę ...

Czytaj więcej

Master of Nuclear Engineering (Leuven)

KU Leuven
MSc
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Technologia jądrowa odgrywa kluczową rolę w wielu różnych kontekstach i sektorach w Belgii, w tym w produkcji energii, gospodarowaniu odpadami, produkcji paliwa jądrowego itp. ...

Czytaj więcej