Znajdź Zaoczne studia magisterskie na kierunku Studia energetyczne w Bahrajn

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej. Badania energetyczne są użyteczne dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak działa moc. Wyspecjalizowane programy energetyczne mogą skupiać się na określonym rodza… Czytaj więcej

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Badania energetyczne są użyteczne dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak działa moc. Wyspecjalizowane programy energetyczne mogą skupiać się na określonym rodzaju energii, takie jak energia słoneczna lub wiatru. Niektóre programy mogą uczyć o zrównoważonej energii i ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko energii konwencjonalnej.

Bahrai, co oznacza "dwa morza " składa się z 33 wysp w Zatoce Perskiej (Arabian Gulf). Bahrajn znajduje się najstarszy publiczny system edukacji na Półwyspie Arabskim.

Zaoczne studia magisterskie w Bahrajn. Uzyskaj wszystkie informacje o Zaoczne studiach magisterskich na kierunku Studia energetyczne w Bahrajn.

Pokaż mniej
University of Strathclyde Business School
Glasgow, Wielka Brytania +4 Więcej

Magister w Global Energy Management (GEM) to intensywny kurs zmierzające do produkcji przyszłych liderów w sektorze energetycznym.

Magister w Global Energy Management (GEM) to intensywny kurs zmierzające do produkcji przyszłych liderów w sektorze energetycznym. -
MSc
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Język angielski
Sie 2020
Ośrodek kształcenia
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here