MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Energia jądrowa Szwecja tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Mistrz w dziedzinie energii jądrowej daje studentom teoretycznych, praktycznych i wiedzy technicznej w jednej z najszybciej rozwijających się tematy współczesnego świata. Oferty pracy w tej dziedzinie są rozległe, a studenci zdobędą cenne umiejętności i wiedzę z tego pana.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Energia jądrowa w Szwecja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Energia jądrowa w Szwecja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

1 Wyniki z Energia jądrowa, Szwecja Filter

Magister inżynierii energii jądrowej

KTH Royal Institute of Technology
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
15 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów magisterskich w dziedzinie inżynierii jądrowej zapewnia wyjątkowe możliwości kariery i doskonałe możliwości podjęcia studiów doktoranckich na całym świecie. Po ...

Czytaj więcej