MASTERSTUDIES

Znajdź najlepsze studia Energia jądrowa Rosja tutaj!

Stopień magistra daje możliwość albo dalej swoje zrozumienie danej kwestii lub startu w zupełnie inny sposób, przy użyciu umiejętności zostały nabyte od poprzedniego stopnia licencjackich.

Mistrz w dziedzinie energii jądrowej otwiera drogę do przyszłości, w jednym z World 's najpopularniejszych pól i wymagających. To zapewnia głębsze zrozumienie teorii i praktyki energii jądrowej, jak również aspekty technologiczne przemysłu.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Energia jądrowa w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach na kierunku Energia jądrowa w Rosja. Zaoszczędź czas, skontaktuj się z uczelnią tutaj!

2 Wyniki z Energia jądrowa, Rosja Filter

Magister energetyki jądrowej i termofizyki

BAUMAN Moscow State Technical University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Rosyjski
Ośrodek kształcenia

Program skupia się na badaniu termofizycznych właściwości substancji, wymiany ciepła w przepływach dużych prędkości, wymiany ciepła w nanostrukturach, zastosowań w nanotechnol ...

Czytaj więcej

Podwójne stopnie w nieproliferacji broni masowego rażenia, polityce nuklearnej i bezpieczeństwie globalnym

Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nierozprzestrzenianie broni masowego rażenia, polityka nuklearna i bezpieczeństwo globalne to pierwszy rosyjsko-amerykański program magisterski w MGIMO, prowadzony przez czoło ...

Czytaj więcej