MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Wietnam. Szukaj studiów magisterskich w Wietnam tutaj!

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Wietnam oferuje zróżnicowaną gamę zachwycających zabytków. Studenci mogą cieszyć się naturalnym pięknem kraju, studentów, którzy podróżują do Wietnamu będzie pod wrażeniem wielkich miast, targów i sklepów, które są niepodobne do niczego na tej planecie. University wejście w Wietnamie jest na podstawie wyników uzyskanych w ramach badania wstępnego.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Wietnam. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Wietnam.

2 Wyniki z Elektrotechnika, Wietnam Filter

Magister inżynierii telekomunikacyjnej

Ho Chi Minh City University of Technology
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Elektronika

Czytaj więcej

Mistrz w energii elektrycznej

Université de Nantes
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Poprzez ten tytuł magistra, studenci zdobędą doskonałe umiejętności w zakresie zarządzania energią elektryczną. W oparciu o kursy inżynierii elektrycznej uczniowie będą mogli ...

Czytaj więcej