MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Youngstown 2020/2021

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Potrzeba inżynierów elektryków nigdy nie kończy się w tym świecie, w związku z tym, wszyscy specjaliści, którzy należą do tej dziedzinie mają dobre karierę, i robią dobre pieniądze. Stąd Masters w inżynierii elektrycznej jest bardzo popularny program studiów.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Youngstown to miasto w stanie Ohio, gdzie służy jako siedziba powiatu Mahoning County. To plasuje się stanu miasta i jest dziewiątym co do wielkości ośrodkiem przemysłowym w stali i produkcji metalowej. Ma State University znajduje się w jej granicach obsługujących obok innych instytutów. Został czwartym miejscu wśród najlepszych miast do pozyskania rodziny.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Youngstown. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Youngstown.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Youngstown Filter

MS w elektrotechnice

Youngstown State University (YSU)
Magisterskie
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Wydział oferuje możliwości studiowania po maturach w kierunku Master of Science in Engineering z opcją Engineering Engineering. Te możliwości służą praktykującemu inżynierowi. ...

Czytaj więcej