MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Poczdam

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Poczdam, miasto w Nowym Jorku, USA, jest nazwany po Poczdamie w Niemczech. Szkoły wyższe w mieście oferujemy 2 lata i 4 programy stopni roku w innej dziedzinie. Instytuty również zaawansowane szkolenie muzyki.

Studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w %Poczdam. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach na kierunku Elektrotechnika w Poczdam.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Poczdam Filter

Mgr Inżynierii Elektrycznej

Clarkson University Graduate School
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Świat elektroniki energetycznej i przetwarzania energii szybko się zmienia, stwarzając inżynierom elektrykom możliwości zastosowania zaawansowanych umiejętności w zakresie tec ...

Czytaj więcej