MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Słowenia. Szukaj studiów magisterskich w Słowenia tutaj!

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Tytuł magistra w dziedzinie inżynierii elektrycznej ma na celu kształcenie studentów, aby mogli dostarczyć rozwiązań rzeczywistych problemów technicznych. Stopień wyposażony jest w ciężkim naciskiem na techniki inżynierii, matematyki i fizyki.

Słowenia (Slovenija) jest członkiem Unii Europejskiej, Układ z Schengen i NATO. Wcześniej jeden z Jugosławii 's sześciu republik składowych, dzisiejsza Słowenia uzyskała niepodległość w 1991 roku. Słowenia ma cztery uniwersytety, znajdujące się w Lublanie, Mariborze, Nova Gorica i Koper.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Słowenia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Słowenia.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Słowenia Filter

Magister elektrotechniki - zaawansowane systemy zasilania, 2. cykl

University of Ljubljana
Magisterskie
01 Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Będziemy musieli znaleźć drogę do zwiększenia wydajności technicznej i ekonomicznej całego systemu elektroenergetycznego, w tym także użytkowników końcowych. Wszystko to nie b ...

Czytaj więcej