MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Rumunia. Szukaj studiów magisterskich w Rumunia tutaj!

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Trzeba już licencjat ubiegania się o programie Master 's. Most główny 'studiów s wymaga studentów do ukończenia głównego ' tezy s lub pracy badawczej.

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Rumunia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Rumunia.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Rumunia Filter

Magister inżynierii zintegrowanych systemów elektrycznych w pojazdach

Valahia University of Targoviste
Magisterskie
01 Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Misją międzynarodowego programu magisterskiego - Zintegrowana Inżynieria Systemów Elektrycznych w Pojazdach jest promowanie edukacji i badań naukowych zgodnie z postulatami in ...

Czytaj więcej