MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Târgoviște 2020/2021

Masters jest przyznawane studentom, którzy ukończyli studiów podyplomowych w określonej dziedzinie nauki lub obszarze praktyki zawodowej, podczas gdy wykazując wysoki poziom opanowania podczas procesu.

Tytuł magistra w dziedzinie inżynierii elektrycznej ma na celu kształcenie studentów, aby mogli dostarczyć rozwiązań rzeczywistych problemów technicznych. Stopień wyposażony jest w ciężkim naciskiem na techniki inżynierii, matematyki i fizyki.

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Târgoviște. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Târgoviște.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Târgoviște Filter

Magister inżynierii zintegrowanych systemów elektrycznych w pojazdach

Valahia University of Targoviste
Magisterskie
01 Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
21 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Misją międzynarodowego programu magisterskiego - Zintegrowana Inżynieria Systemów Elektrycznych w Pojazdach jest promowanie edukacji i badań naukowych zgodnie z postulatami in ...

Czytaj więcej