MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Rosja. Szukaj studiów magisterskich w Rosja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Rosja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Rosja.

4 Wyniki z Elektrotechnika, Rosja Filter

Magister energetyki i elektrotechniki

Pskov State University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Rosyjski
Ośrodek kształcenia
Online

Absolwenci tego kierunku posiadają kompetencje do prowadzenia badań naukowych oraz rozwiązywania praktycznych problemów z zakresu elektrotechniki i energetyki.

Czytaj więcej

Magister inżynierii elektrycznej

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Rosyjski
Ośrodek kształcenia

Program studiów magisterskich z zakresu inżynierii elektrycznej ma na celu kształcenie studentów z kompetencjami w rozwiązywaniu zarówno teoretycznych, jak i praktycznych prob ...

Czytaj więcej

Magister elektrotechniki i informatyki

National Research University (Moscow Power Engineering Institute)
Magisterskie
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem programu edukacyjnego jest przygotowanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów do rozproszonych systemów energetycznych z wiedzą i umiejętnościami w zakresie opracowywan ...

Czytaj więcej

Master in Electric Grid Management

Nosov Magnitogorsk State Technical University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Rosyjski
Ośrodek kształcenia

Program ma na celu dostarczenie nowoczesnej wiedzy w dziedzinie inżynierii i zarządzania systemami energii elektrycznej

Czytaj więcej