MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Pskov 2020/2021

Masters odnosi się do realizacji programu studiów absolwent, który przygotowuje uczniów do dalszego ich wiedzy na określony temat lub rozwijać swoją karierę. Większość mistrzów są udzielane przez państwowe lub publiczne uczelnie.

Tytuł magistra w dziedzinie inżynierii elektrycznej ma na celu kształcenie studentów, aby mogli dostarczyć rozwiązań rzeczywistych problemów technicznych. Stopień wyposażony jest w ciężkim naciskiem na techniki inżynierii, matematyki i fizyki.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Pskov. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Pskov.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Pskov Filter

Magister energetyki i elektrotechniki

Pskov State University
Magisterskie
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Rosyjski
Ośrodek kształcenia
Online

Absolwenci tego kierunku posiadają kompetencje do prowadzenia badań naukowych oraz rozwiązywania praktycznych problemów z zakresu elektrotechniki i energetyki.

Czytaj więcej