MASTERSTUDIES

Znajdź studia niestacjonarne studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Portugalia

Badania na poziomie Mistrz wiązać specjalistycznych studiów w dziedzinie badań naukowych lub obszaru praktyki zawodowej. Zarabianie magistra wykazuje wyższy poziom opanowania przedmiotu. Zdobywając tytuł magistra może trwać od roku do trzech lub czterech lat. Przed studia, zwykle musi napisać i obronić pracę dyplomową, długo papieru, który jest kulminacją swoim wyspecjalizowanych badań.

Potrzeba inżynierów elektryków nigdy nie kończy się w tym świecie, w związku z tym, wszyscy specjaliści, którzy należą do tej dziedzinie mają dobre karierę, i robią dobre pieniądze. Stąd Masters w inżynierii elektrycznej jest bardzo popularny program studiów.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Studia niestacjonarne studia magisterskie w Portugalia. Uzyskaj wszystkie informacje o studia niestacjonarne studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Portugalia.

2 Wyniki z Elektrotechnika, Portugalia Filter

Magister inżynierii elektrycznej i elektronicznej

Polytechnic of Leiria
Magisterskie
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia

Kurs ten ma na celu, przede wszystkim, w celu zapewnienia zaawansowanej wiedzy stosowane w profesjonalnych podmiotów, które zakładają strategiczne znaczenie dla kraju i region ...

Czytaj więcej

Magister inżynierii elektrycznej i elektronicznej

University of Algarve
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Portuguese (Portugal)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master in Electrical and Electronic Engineering (MEEE) kieruje się stałą perspektywą badań stosowanych i rozwoju i koncentruje się na badaniach i rozwiązywaniu konkretnych pro ...

Czytaj więcej