MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Madryt 2020/2021

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Potrzeba inżynierów elektryków nigdy nie kończy się w tym świecie, w związku z tym, wszyscy specjaliści, którzy należą do tej dziedzinie mają dobre karierę, i robią dobre pieniądze. Stąd Masters w inżynierii elektrycznej jest bardzo popularny program studiów.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Madryt Miasto jest stolicą Hiszpanii. To jest obszar metropolitalny z ponad 3 mln mieszkańców. Ma arenę nazwie Las Ventas w której odbywają się coroczne wydarzenie walki byków. Miasto ma wiele publicznych i prywatnych uczelni.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Madryt. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Madryt.

3 Wyniki z Elektrotechnika, Madryt Filter

Magister technologii Big Data i zaawansowanej analizy

ICAI School of Engineering
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Co to jest magister w zakresie technologii Big Data i zaawansowanej analizy? Program ten ma na celu wyszkolenie nowych specjalistów w sektorze ICT poprzez połączenie inżynieri ...

Czytaj więcej

Magister w inteligentnych sieciach (MSG)

ICAI School of Engineering
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program podwójnego dyplomu, składający się z oficjalnego magistra inżynierii przemysłowej i magistra inteligentnych sieci, prowadzony przez Strathclyde University i Comill ...

Czytaj więcej

Oficjalny tytuł magistra w branży elektroenergetycznej

ICAI School of Engineering
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Oficjalny tytuł magistra w branży elektroenergetycznej jest odpowiedzią na potrzebę aktualizacji szkolenia profesjonalistów w branży elektroenergetycznej oraz absolwentów, któ ...

Czytaj więcej