MASTERSTUDIES

Studia magisterskie na kierunku Elektrotechnika w Wycieczki 2020/2021

Masters zarabiają po studenci ukończą licencjackich studiów. Aby uzyskać mistrzów, zwykle trzeba wykonać od 12 do 18 kursów uczelni, które często wiążą zakończeniu kompleksowych badań i / lub pracy dyplomowej.

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Wycieczki. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Wycieczki.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Wycieczki Filter

Kapitan elektroniczne i mechaniczne - Inżynieria mechaniczna

University of TOURS
Magisterskie
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

To Mistrz Badania prawo «elektroniczny i Inżynieria Produkcji - Program Mechanika» (EME) jest badanie jednego roku celem którego jest studentom, teoretyczne muszą być eksperte ...

Czytaj więcej