MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Finlandia. Szukaj studiów magisterskich w Finlandia tutaj!

Masters jest pierwszy poziom absolwentów zajęć i może być uzyskane po otrzymaniu stopnia licencjata. Zarabianie mistrzów zwykle wymaga dwóch lat studiów w pełnym wymiarze czasu pracy, który wynosi 36 do 54 semestr kredytów.

 

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Finlandia. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Finlandia.

2 Wyniki z Elektrotechnika, Finlandia Filter

Program Master in Electrical Engineering

LUT University
MSc
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
20 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dostępność i bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej to globalne obawy związane z ciągłym wzrostem produkcji i zużycia energii. Energia elektryczna jest teraz bardziej niż ...

Czytaj więcej

Master of Science w Automatyzacji i Elektrotechniki

Aalto University
MSc
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów magisterskich w zakresie automatyki i elektrotechniki przygotowuje absolwentów do pracy na styku sprzętu i oprogramowania, od dziedzin elektrotechniki i energe ...

Czytaj więcej