MASTERSTUDIES

Studia magisterskie Elektrotechnika w Chorwacja. Szukaj studiów magisterskich w Chorwacja tutaj!

W celu pomyślnego uzyskania dyplomem magistra, trzeba będzie uzyskać liczbę punktów przechodząc poszczególne moduły. Większość nauczane Masters będzie szereg podstawowych modułów, które trzeba zdać, aby uzyskać kwalifikację. Ocena Masters badawczych jest prawie zawsze w całości przez jednego modułu pracy doktorskiej lub projektu.

Mistrz w dziedzinie inżynierii elektrycznej jest stopień w celu zapewnienia studentom gruntowne wykształcenie w zakresie matematyki, fizyki i techniki inżynierii. Absolwenci będą w stanie dostarczyć rozwiązań obecnych rzeczywistych problemów, które są związane z inżynierii.

Chorwacja jest krajem, w którym 40% obywateli w zakresie pomiędzy 18 i 35 lat osiągnęły wyższe wykształcenie nauki. Kraj poprawił życie ucznia w tych uczelniach z ustąpiły standardu życia w tych uczelniach, zwłaszcza na obu lokalnych, a nawet międzynarodowych studentów.

Studia magisterskie Elektrotechnika w Chorwacja. Uzyskaj wszystkie informacje o studiach magisterskich na kierunku Elektrotechnika w Chorwacja.

1 Wyniki z Elektrotechnika, Chorwacja Filter

Marine Elektrotechnika i komunikacyjne

University of Dubrovnik
Magisterskie
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Absolwent Studium Marine Elektrotechniki i technologii komunikacyjnych trwa dwa lata, czyli cztery semestry (120 punktów ECTS). Po ukończeniu absolwent studiów studenci nabywa ...

Czytaj więcej